Kategoriler
HP X121 1G SFP LC SX Transceiver
Aciklama 1:HP X121 1G SFP LC SX Transceiver: Garanti Suresi:24 Ay:..
HP X120 1G SFP LC LX Transceiver
Aciklama 1:HP X120 1G SFP LC LX Transceiver: Garanti Suresi:24 Ay:..
HP X121 1G SFP LC LX Transceiver
Aciklama 1:HP X121 1G SFP LC LX Transceiver: Garanti Suresi:24 Ay:..
HP X130 10G SFP+ LC SR Transceiver
Aciklama 1:HP X132 10G SFP+ LC SR Transceiver: Garanti Suresi:24 Ay:..
2.4 GHz 2 dBi/5 GHz 4 dBi Dipole Ant., W
Aciklama 1:Anten: Garanti Suresi:24 Ay:..
1000BASE-SX SFP transceiver module MMF
Aciklama 1:62,5 micron multi mode fiber kablo ile 220mt ye kadar veri transferi: Aciklama 2:50 micro..
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)